Kaip naudotis kavos trafaretais
Naudinga informacija
Parašė Irma   
2008-02-10
Aprašymas ko reikia ir kaip puošiama kavos trafaretų pagalba cappuccino arba latte kava.

 

Kavos dekoravimui reikia:

 

Puodelių, kavos, cinamono arba šokolado pudros, sietelio, kavos trafaretų, capuccino ar latte kavos (būtinai su putele). 

 

 

Jei neturite kavos aparato, kuris gali pagaminti Cappuccino arba Latte, galite naudoti cappuccino miltelius, kurie parduodami praktiškai visose parduotuvėse. Tik turėkite omeny, kad nevisi milteliai vienodai kokybiški, t.y. nupirkus pigesnius, gali nesusidaryti putos. O jos yra būtinos dekoravimui.

 

Dekoravomo procesas:

 

1. Pasigaminkite cappuccino arba latte kavą.

2. Įsitikinkite, kad atstumas tarp putos ir puodelio viršaus yra pakankamai mažas. (Kuo mažesnis atstumas, tuo gražesnis gaunasi paveikslėlis. Jei trafaretas prilies putas - nuimkite trafaretą, nuplaukite jį ir uždėkite iš naujo.)
   
3. Uždėkite kavos trafaretą ant puodelio su kava. Kadangi šie kavos trafaretai yra tvirti ir lankstus, galima juos išgaubti ar įgaubti atsižvelgiant į tai, koks yra putų lygis puodelyje.
   
4. Į sietelį įberti truputį kakavos ar kt. ir kelis kartus pabarstyti ant trafareto. Geriausia naudoti tankesnio tinklelio sietelį pvz. skirtą arbatai nukošti.
   
5. Dabar belieka atsargiai nuimti kavos trafaretą nuo puodelio, nukratyti kakavos likučius nuo trafareto ir jį nuplauti po tekančiu šiltu vandeniu, nusausinti ir padėti į dėkliuką kitam kartui.
   
Štai ir graži skani kvepianti kava.
Sklando legendos, kad lėtai geriant, ornamentas išlieka iki pat paskutinio gurkšnio Wink.

 

 

IRRI Katalogas


Visos prekės


Advanced Search